Audyt potencjału rozwoju technologicznego

Aby wskazać najciekawsze ścieżki rozwoju dla firmy proponujemy trzy-elementową analizę.

Audyt Technologiczny

Audyt Technologiczny jest spojrzeniem w przyszłość odległą o 3-5 lat. Technologie o których dziś się mówi za 2-3 lata będą dojrzałe, a za 3-5 lat pojawią się w produktach na rynku. Nie wszystkie jednak dotrwają do tego etapu, nie wszystkie okażą się skuteczne, niektóre mogą nie pasować do oferty firmy, być za drogie. Audyt pomaga w zorientowaniu jaki jest prawdziwy potencjał technologii których jeszcze nie ma na rynku, a o których twórcy wypowiadają się tylko w superlatywach i na które z nich warto postawić.

Audyt Produktowy

Audyt Produktowy to przyjrzenie się możliwości stworzenia nowych produktów bazujących na technologiach którymi firma dysponuje na dzień dzisiejszy, lub które są dostępne dziś na rynku. Opracowanie, stworzenie i wprowadzenie na rynek nowych produktów to inwestycja o horyzoncie czasowym 1-2 lata. Pomagamy zrozumieć w jakim kierunku firma może ewoluować poprzez modyfikację swojej oferty i jakie jest  związane z tym ryzyko.

Audyt Rynkowy

Audyt Rynkowy poprzez analizę nowych rynków pomaga zrozumieć gdzie w ciągu nadchodzącego roku można wprowadzić istniejące produkty czy usługi. Badamy możliwość nowych zastosowań istniejących produktów lub ich sprzedaży na nowych rynkach geograficznych.